Beau Smith | Graphic Novel |
Sid Lieberman | Foley Artist |
Paul Deakin | Online Editor |
Gunther Schetterer | Assistant Makeup Artist |
Peter Chapman | Original Music Composer |
Mark Kueper | Colorist |
Robert Carli | Original Music Composer |
Janice Ierulli | Dialogue Editor |
Matthew Hussey | Dialogue Editor |
Tim Dutchak | Gaffer |
John Adshead | Key Grip |
Paul Shubat | Sound Re-Recording Mixer |
Ted Adams | Executive Producer |
Gavin Smith | Director of Photography |
Kristjan Bergey | Additional Music |
Emily Andras | Executive Producer |
Amber Humphries | Set Decoration |
Andrea Higgins | Music Supervisor |
Marion Milner | Script Supervisor |
Tom Cox | Executive Producer |
Rick Jacobs | Executive Producer |
Brian Dennis | Executive Producer |
Jordy Randall | Executive Producer |
Tyler Jinx Moore | Dolly Grip |
Jennifer Haffenden | Costume Design |
Alfred A. Arndt | Construction Coordinator |
Rhonda Fisekci | Casting |
Michelle Faye Fraser | Still Photographer |
Lisa Parasyn | Casting |
Allison Baker | Director of Communications |
Saul Pincus | First Assistant Picture Editor |
Tom Johnson | Paint Coordinator |
A. Jonathan Benny | "A" Camera Operator |
Kyle Merkley | Music Coordinator |
Dawn-Anne Coulson | Construction Buyer |
Cory Budney | First Assistant "A" Camera |
CJ Robertson | Controller |
Paolo Barzman | Co-Executive Producer |
Cameron Chapman | Assistant Production Coordinator |
Mike Woroniuk | Sound Re-Recording Mixer |
Rob Gibbs | Chef |
Christin Hanly | Script Coordinator |
J. Ben Owens | Location Manager |
Mike Markiw | Sound Mixer |
Joanne Jacobsen | Key Makeup Artist |
Brendon Yorke | Co-Executive Producer |
Mark Shnuriwsky | Sound Effects Editor |
Noelle Carbone | Co-Executive Producer |
Marc Dennis | On Set Dresser |
Shelley Scarrow | Co-Executive Producer |
Dylan Metcalfe | Digital Imaging Technician |
Thomas Dutton | Dailies Technician |
Jo-Dee Thomson | Key Hair Stylist |
Sean Badun | Best Boy Electric |
Roland Selkirk | Security Coordinator |
Leslie Cowan | Unit Production Manager |
Justin Onofriechuk | Property Master |
Greg Auch | Assistant Property Master |
Paul Ackerley | Post Production Producer |
Natasha North | Visual Effects Production Manager |
Max Radford | Transportation Coordinator |
Joel Hansen | Assistant Set Decoration |
Robert Arndt | Construction Foreman |
David Benediktson | Special Effects Supervisor |
Brent Whitmore | Compositing Supervisor |
Mark Cogan | Trainee Production Coordinator |
Bonnie Jones | Property Buyer |
Sera Fisekci | Casting Assistant |
Linda Gee | First Assistant Accountant |
Curtis Cripps | Background Casting Director |
Straws Milan | Transportation Captain |
Michelle Gougeon | Production Coordinator |
Amanda Nicholson | Set Designer |
Guy Bews | Stunt Coordinator |
Marion Spencer | First Assistant Art Direction |
Tom Hastings | Executive In Charge Of Production |
Ben McDonald | Set Decorating Coordinator |
Cameron Smith | Visual Effects Coordinator |
Crys Walter | Third Assistant Director |
Jared Stanley | Third Assistant Director |
Pauline Hooge | Production Accountant |
Donovan Fraser | "B" Camera Operator |
Stephanie Muir | Best Boy Grip |
Travis Coulliard | Assistant Location Manager |
Leslie Cowan | Line Producer |
Jennifer Crighton | Assistant Costume Designer |
Christin Hanly | Associate Producer |
Brianna Maryon | Tailor |
Brett Burlock | Executive Producer |
Kristen Johnson | Production Office Assistant |
Cindy Kaenel | Set Decoration Buyer |
Anisa Lalani | Second Assistant Accountant |
Peter Emerson | Executive Producer |
Trevor Smith | Production Design |
David Colburn | Executive Producer |
Todd Berger | Executive Producer |
Steve Tsang | Extras Casting Assistant |
A. Jonathan Benny | "B" Camera Operator |
Craig Anderl | "A" Camera Operator |
Tami Bailey | First Assistant Accountant |
Trevor Smith | Art Direction |
Leslie McMichael | Stunts |
Leslie McMichael | Stunt Coordinator |
Paolo Barzman | Director |
Danica Peel | Craft Service |
Andrea Ross | Stunts |
Michael Doherty | Editor |
Amy Dyck | Craft Service |
Chad Cosgrave | Stunts |
Gerald Packer | Director of Photography |
Jerry Skibinsky | Second Assistant Director |
Emily Renner Wallace | First Assistant Director |
Denton Edge | Stunts |
Emily Andras | Writer |
John Dykstra | Sound Re-Recording Mixer |
Jeremy Boxen | Creative Consultant |
Afton Rentz | Stunts |